SOUTĚŽ s produkty Avon Nutra Effects - UKONČENO

14:15:00

Ahoj všichni, dnes za Vámi nejdu s produkty v rámci článku nebo recenze, ale proto, že pro Vás mám soutěž. Je to první soutěž na tomhle blogu a slibuji Vám, že rozhodně není poslední. Jedná se o produkty značky Avon Nutra Effects. Já sama dělám Avon Lady pro velkou část Jižních Čech. Takže pro ty z Vás, kdo jste z okolí Strakonic, Písku, nebo Vimperka a nemáte svou Avon Lady - můžete se obrátit na mě :) Co se těchto věcí týče, mám pro Vás 5 produktů na péči o tělo. Z Avonu jsem objednala skupinku 10ti produktů za pro mě zvýhodněnou cenu. Sama jsem si 5 z nich nechala tak uvidíme, jestli se na pocitech nakonec shodneme.
Co Vám v balíčku pošlu?
V balíčku najdete produkty zhruba za  480,- Kč.*Tenhle článek není sponzorovaný, produkty jsem kupovala za výhodnou cenu v balíčku, ale za své náklady :)

**Výherce budu vybírat 25.9 naprosto náhodně a bude jen jeden :)

Takže teď už Vám jen popřeji hodně štěstí a krásný zbytek dne, 

P.


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Moc pěkná první GA :). Tady tě sleduji jako Beauty Pusinka, na Insta jako Jani_Rac a email je jane.racak_gmail.com. Od Avonu mám ráda tu řadu Planet Spa a taky si často kupuji parfém Celebré, voní krásně. Avon Lady děláš v Jižních Čechách. Já jsem z Východních, ale teta je taky AL, takže si od ní občas něco objednávám.

  OdpovědětVymazat
 2. Sleduji na FB a GFC jako Martina Slancová, e-mail: slancova.m@seznam.cz
  S Avonem mám celkem bohatou zkušenost, ráda sahám po výrobcích z řady Planet Spa (bahenní masku z Mrtvého moře mám snad už desátou), kosmetiku preferuji z řady Avon Luxe (rtěnky jsou na rtech naprosto božské), občas si koupím nějakou vůni - naposledy mě hodně uchvátila Femme, a pak samozřejmě spoustu dalších produktů, které mají v mojí koupelně nezastupitelné místo - pěny do koupele, laky na nehty, šampony, sprcháče atd. atd. Avon považuju za kvalitní značku. Z Oriflame jsem toho nikdy moc neměla, jedině snad zázračný kelímek, který mi pomáhá při léčbě oparů.

  OdpovědětVymazat
 3. Sleduji na FB - Lenka Oliverak Bandurová
  GFC - Eliša Lenulka
  Z Avonu mám ráda jejich vůně, konkrétně Litlle Black Dress... Jejich sprchové gely s vůni ovoce, lesky a řasenky. Vždy si něco vyberu.
  Krsáná GA! Můj email: Elisalenulka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Wonderful post, love it! ♥
  Maybe follow for follow? :)

  veronicalucy.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Ahooj Pavli, mým nejoblíbenějším produktem z Avonu je olej na vlasy, pudr a různé laky na nehty :). Tvůj blog jako pravidelná čtenářka sleduji pod tímto účtem, tedy jako Nela Agáta Procházková a na tvé fb stránce mám lajk jako Nela Procházková. Tuto řadu z Avonu o kterou právě soutěžím jsem ještě nezkoušela, takže by mě zajímala moje zkušenost s ní, tak třeba se mi poštěstí.
  cumanelka_gmail.com

  Přeji mnoho úspěchů v blogování!
  Nela

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za milé komentáře :)

TRANSLATE

HLEDAT NA BLOGU