SOUTĚŽ na mém Instagramu.

20:32:00

Hezký večer Vám přeju. Jelikož mi poslední dobou články nevychází tak, jak bych si představovala - nebo spíš téměř vůbec, mám tu pro Vás menší ''omluvu''. Články na blogu budou vycházet dál, ale je na ně daleko méně času, než jsem si vlastně představovala. Pokud ale máte zájem a rádi jste sem chodili budu ráda, pokud mě začnete sledovat na instagramu. Tam jsem aktivní denně a přidávám příspěvky jak na zeď, tak většinou i na instastories. Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale byla jsem nucena založit nový profil a začít vlastně i od začátku - o tom ale jindy :) Takže pokud byste mě chtěli podpořit budu moc ráda. Teď už ale k soutěži.

Umělé řasy od značky Ardell určitě nemusím představovat. Jedná se o jedny z nejprodávanějších a za mě i nejoblíbenějších umělých řas vůbec. Mám jich doma víc a není v mých silách je využít všechny, proto se o 3 páry řas podělím s Vámi. ..A nebojte, nelezla jsem do nich :D.. Takže pokud rády nosíte řasy a nebo byste si to teprve chtěli vyzkoušet šup šup na můj instagram. Podmínky jsou klasické jako u téměř každé soutěže a úplně jednoduché.
PODMÍNKY:

* Sledovat můj profil na Instagramu - ikonka v pravo a nebo TADY.
* Like na soutěžní fotku a na alespoň 2 další fotky, které se Vám budou nejvíc líbit.
* Označit minimálně 2 lidi, které by soutěž mohla také zajímat.

Soutěž o řasy poběží týden a 25.5 večer vylosuju výherce na instastories. 

Hodně štěstí a mějte krásný den, P.

Pokud byste mi chtěli pomoct znovu rozjet instagram moc mě to potěší. Zároveň se tu i zeptám jak na Vás mé fotky z feedu působí? Díky tomu ''problému'', kvůli kterému jsem zakládala nový instagram budu moc ráda i za tuhle zpětnou vazbu. 

Nosíte umělé řasy nebo byste to chtěli vyzkoušet? Jaký typ se Vám líbí/ vyhovuje nejvíc?


You Might Also Like

1 komentářů

Moc Vám děkuji za milé komentáře :)

TRANSLATE

HLEDAT NA BLOGU