INFORMATION/ PR

Ahoj, jsem moc ráda, že jste navštívili můj blog. Jmenuji se Pavlína a bydlím v Jižních čechách se svým přítelem, morčetem a králíkem. V únoru k nám přibude i náš syn Matyáš.

Jsem vystudovaná cukrářka s dalším studiem na podnikatelské nástavbě. Po pracovní stránce jsem se ale až do mateřské věnovala jiným odvětvím. Ráda zkouším novou kosmetiku i nejrůznější značky a produkty. Na mém blogu bych se s vámi chtěla dělit o své kosmetické tipy, radosti, ale i o praktické tipy do domácnosti nebo recepty, líčení či outfit. Nově přibudou na blog i tématické články o mateřství, které doufám, někomu také pomůžou. Najdete u mě recenze, porovnání, nákupy, spotřebované produkty a prostě všechno, co mě zajímá.

Všechny fotky na blogu jsou mé vlastní a pokud použiji cizí fotku, uvádím pod ní i její zdroj. Pokud Vás bude zajímat něco o mě, o blogu nebo budete mít dotaz na některé z témat, kterým se věnuju neváhejte mě kontaktovat na emailu: pavlinalatalova@email.cz nebo na Instagramu.

Spolupráce:

Nebráním se spolupracím jak formou barteru tak i placené reklamy nebo věnováním produktů do soutěže pro čtenáře. Stejně tak může být spolupráce jednorázová, nebo opakovaná. Vždy jsem ochotná se na všem podrobně domluvit v emailu. Při spolupracích se o produktech mimo blog zmiňuji i na sociálních sítích, ale vždycky je má recenze objektivní a založená na mé pravdivé zkušenosti a spokojenosti. Zároveň si vždy dávám dostatečný čas na vyzkoušení, který se odvíjí od druhu produktu, který testuji. V každém případě ale uvádím předběžný termín už při samotné domluvě.
Kontakt pro nabídku spolupráce: pavlinalatalova@email.cz
Spolupráce je vždy označená.

www.magic-beauty-life.cz informace o blogu.

TRANSLATE

HLEDAT NA BLOGU